Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
15 postów 47 komentarzy

Bez oficera prowadzącego

Robert Wasilewski - Niedoszły dziennikarz - były pilot wycieczek. Podróżnik. Zainteresowania: polityka, ekonomia, historia i okazjonalnie sport na poziomie lokalnym. Pasjonatów podróżowania zapraszam na swoją stronę: www.liberwig.republika.pl

Czy Kukiz jest Wałęsą "układu wrocławskiego"?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Już w poprzedniej notce napisałem, że program polityczny Pawła Kukiza jest co najmniej oszczędny w konkretach i stanowi tylko zbitek sprzecznych sloganów.

 Skłonny byłem przypisywać ten semantyczny chaos w myślach wypowiadanych przez "czarnego konia wyborów", jego bujnej przeszłości, w której nie było wiele czasu na systematyczne lektury i ich rzetelną analizę. Postulat JOW-ów - z którymi Kukiz tak natarczywie się afiszuje, jest właściwie jedynym konkretem, który można od niego usłyszeć. Reszta, to improwizacja połączona z tupetem - tam, gdzie Kukiz zdaje sobie sprawę ze swojej ignorancji, bojąc się powiedzieć coś w sposób oczywisty kompromitującego i obnżającego jego niekompetencję,  ucieka w bezsensowny, za to bardzo emocjonalny patos, zjednujący mu mało rozgarniętych słuchaczy, ktorym się wydaje, że oto - jak w tym kawale - "ale im powiedział".

Pierwszym skojarzeniem, które mi się nasunęło, było powórnanie z Lechem "Bolkiem" Wałęsą. On również nie grzeszył wiedzą i błyskotliwością, potrafił jednak nadrabiać te braki sprytnym graniem na emocjach i bezczelnością, dzięki czemu wychodził na faceta nie do przegadania. Są to typowe cechy trybuna ludowego - owego "najmądrzejszego w całej wsi", który niczym Pierdun z "Konopielki", potrafi nawet eskalacją swoich najgorszych wad, zdobyć poklask spragnionej widowiska gawiedzi.

Są oczywiście pewne różnice w warstwie powierzchownej, zarówno fizycznej, jak i umysłowej – Kukiz to model uwodziciela mas nowocześniejszego, dopasowanego do oczekiwań i gustów pokolenia wychowanego już w epoce MTV. Ale to tylko zewnętrzna powłoka, podczas gdy rzeczywisty potencjał intelektualny plasuje go niestety gdzieś między Wałęsą, a Lepperem – prawie na poziomie tych infantylnych i głupiutkich tekstów piosenek z wczesnej młodości.

 

I wszystko byłoby pięknie – tak to sobie wytłumaczyłem – ot, kolejny ćwierćinteligent, któremu zamarzyło się zostać mężem stanu i zbawcą narodu, gdyby nie jedna rzecz, którą właśnie usłyszałem. Chodzi mianowicie o pochodzenie Pawła Kukiza – Paczków w opolskim, co w połączeniu z jego zażyłością i przyjaźnią z Grzegorzem Schetyną, zapaliło mi w głowie wszystkie kontrolki alarmowe.

Już ze cztery lata temu, podczas audycji w „Radiu Maryja”, Grzegorz Braun opisał tzw. układ wrocławski. Podaję link do materiału źródłowego:

 

https://www.youtube.com/watch?v=C2T-o3Iq4Fw&list=PLWb-Q6yXGImofvFYbHScCKCSwjAsYE38E

 

Układ ten, to istna pajęczyna nieoficjalnych powiązań polityków z rzekomo walczących ze sobą obozów politycznych (PO i PiS), z sowieckimi i niemieckimi służbami specjalnymi w tle. Jedną z czołowych postaci owego „układu wrocławskiego”, jest właśnie Grzegorz Schetyna – człowiek w czepku urodzony, istne cudowne dziecko polskiej polityki. Jego CV i portfolio w wieku dwudziestu kilku lat, mogłoby wpędzić w kompleksy niejednego szefa wielkiego koncernu, któremu zdążyły już powypadać wszystkie siwe włosy. A przecież Grzegorz Schetyna zaczynał od tego, że młodzieńcem będąc, został aresztowany – jak sam wyznał – za malowanie haseł i niedługo potem wypuszczony wskutek interwencji ojca kolegi, który dziwnym trafem był wojskowym. Ja, na ten przykład, też miałem kolegę, którego ojciec był „trepem” - mimo to, nie potrafił mnie uchronić przed poborem do wojska. A co dopiero wyciągnąć z aresztu w stanie wojennym, za uprawianie antysocjalistycznej propagandy na murach?

Od czasu tego cudownego wyjścia z aresztu, kariera Grzegorza Schetyny galopuje, jak koń smagany batem. Szkoda mi tu miejsca na opisy – kto nie wierzy, nich zajrzy choćby do Wikipedii. W swoim wykładzie, Grzegorz Braun podaje jasne wytłumaczenie tego fenomenu – Schetynę windują coraz wyżej rosyjskie służby specjalne.

Żeby sprawa była jasna- Schetyna nie jest jedyną gwiazdą tej konstelacji „układu wrocławskiego”. Cała pikanteria związana ze sprawą polega na tym, że Wrocław i okolice, generują nadreprezentację rozmaitych „cudownych dzieci” naszej „młodej demokracji”. Nadreprezentację, której nie da się racjonalnie wytłumaczyć – nawet w porównaniu do innego, równie tajemniczego „układu gdańskiego”.

Kiedy więc usłyszałem, że Paweł Kukiz ma z Grzegorzem Schetyną wspólne wspomnienia z młodości, to natychmiast powtórzyłem sobie audycję Grzegorza Brauna o owym „układzie wrocławskim”. Rzeczą, na którą zwróciłem od razu uwagę, było ostrzeżenie przed kolejnym przetasowaniem (na fali kryzysu popularności zarówno PO, jak i PIS), w wyniku którego to właśnie Schetyna zostanie przedstawiony, jako mąż opatrznościowy polskiej polityki.

I właśnie w polityce pojawia się przyjaciel Schetyny – Paweł Kukiz. Startuje na prezydenta, odnosząc spory sukces, pozwalający na dalszą ekspansję wpływów. Przypadek?

 

Już od czasu ostatnich wyborów do Europarlamentu było wiadomo, że narastająca w kraju frustracja i niezadowolenie społeczne – zarówno z rządzących, jak i z niemrawej i markującej tylko swoje działanie opozycji – musi wygenerować jakąś siłę polityczną spoza obecnego układu parlamentarnego. Dokąd obie partie (PO i PiS) walczyły o wymienianie się u władzy, zaś PSL i SLD pełniły rolę potencjalnych koalicjantów, zapewniających bezpieczne trwanie tego zamkniętego obiegu politycznego, sprawa JOW-ów nie istniała – w każdym razie dla ugrupowań parlamentarnych, których szefowie nie mieli zamiarów pozbawiać się 100% kontroli nad swoimi partyjnymi marionetkami. Kiedy jednak woda w stawie stoi nie mącona zbyt długo, to zaczyna gnić – i tak zaczęło się dziać z zasiedziałymi w sejmie partiami. Oto na horyzoncie pojawił się Korwin i zdobył – o zgrozo – 7% w wyborach do Europarlamentu, co dla okupującej Polskę „bandy czworga” było poważnym dzwonkiem alarmowym, że z nieodległych wyborach krajowych, wynik ten może się podwoić – w miarę coraz większej niechęci młodych ludzi do partii establishmentowych.

 

Gdyby więc Kukiz nie istniał, należałoby go wymyślić. Analogie nasuwają się same – to przećwiczony już u nas wiele razy scenariusz „kryzysu kontrolowanego”, polegającego na podstawieniu masom fałszywego proroka, który uwiedzie je w chwili rewolty i klucząc sprytnie, zaprowadzi je prosto do tych, przeciwko którym protestowały. Tak było z Wałęsą, Lepperem – i wszystko wskazuje na to, że tak będzie i z Kukizem, na co sugerują jego niezwykle oszczędne i pokrętne hasła, stanowiące dowód, że nie ma on pojęcia o sprawach, do których się przymierza lub nie będąc w pełni samodzielny w swoich decyzjach, boi się zadeklarować jakikolwiek konkret bez konsultacji z tymi, którzy za nim stoją.

 

A kto za nim stoi? Wszystko wskazuje na to, że Grzegorz Schetyna – co stanowiłoby pokątną realizację scenariusza, przed którym ostrzegał Braun. Bo, że za Kukizem ktoś stoi, jest dla mnie tak oczywiste, jak konstrukcja cepa. Zbyt nachalnie był lansowany we wszystkich telewizjach – próby tłumaczenia tego tylko ciekawością mediów, które chciały przedstawić takiego oryginała, zupełnie mnie nie przekonują. Było jeszcze kilku innych nietypowych kandydatów, głoszących przekaz równie odmienny od oficjalnego – i wszystkich innych spuszczono w medialny niebyt, nawet bez prób ukrywania tego. Natomiast ze strachu przed Kukizem, ludzie bali się otwierać lodówkę. Media pokazały przy okazji tej kampanii dość dobitnie, że kandydatów NAPRAWDĘ niewygodnych dla establishmentu, mogą po prostu ewaporować -w żadnych wiadomościach na przestrzeni dwóch tygodni, nawet raz nie wymówić ich nazwiska – jak choćby właśnie Grzegorza Brauna. Tymczasem Kukiz miał istny festiwal – zupełnie, jakby komuś zależało, by wtłoczyć jego osobę pod czaszki tych wszystkich rozczarowanych partiami sejmowymi.

I wygląda na to, że znów się udało.

Teraz brakuje tyko realizacji owego sztandarowego pomysłu Kukiza – czyi wprowadzenia JOW-ów, które jak pokazał przykład brytyjski, a także pokazuje amerykański, zabetonują naszą sceną polityczną na amen, co da naszym okupantom kolejnych kilkanaście lat bezpiecznego i bezstresowego pasożytowania na Polsce.

Kluczowym testem da Kukiza (a zetem jego związków z „układem wrocławskim” - via Schetyna), będzie więc stosunek do owych nieszczęsnych JOWów, które nawet w krajach nie posiadających tak głębokich podziałów historycznych jak Polska, doprowadziły do powstania partyjnych duopoli, regularnie wydzierających sobie władzę, ale i jednocześnie współpracujących przeciwko tym wszystkim, którzy chcieliby ten kartel rozbić.

   

   

KOMENTARZE

 • ----- UKLAD jest ! ale czy ze Schetyną ?.
  http://wiadomosci.dziennik.pl/wybory-prezydenckie/artykuly/490314,schetyna-przeciwny-debacie-prowadzonej-przez-kukiza.html
 • @ninanonimowa 06:08:45
  http://wpolityce.pl/polityka/243042-pawel-kukiz-to-produkt-grzegorza-schetyny-a-kto-powiedzial-ze-schetyna-zyczy-sukcesu-dzisiejszej-platformie
 • Należy bojkotować wybory.
  Kluczowy Wrocławski Układowiec
  http://m.neon24.pl/404b7f20ae6a3dde79741d22e92641cb,14,0.jpg
  W przerwach między organizacją spędu globalistów, tropieniem "ksenofobów", hołubieniem komunistycznego zbrodniarza i prześladowaniem nacjonalistów, prezydent Rafał "Przepraszam, przepraszam" Dutkiewicz i jego podwładni rozdają grunty Żydom.
  http://powiewswiezosci.neon24.pl/post/113855,wroclawski-ratusz-rozdaje-grunty-zydom
 • czy Kukiz jest wałęsą....
  Myślę że tak...
 • ------o Schetynie
  http://www.wykop.pl/link/2404468/kukiz-w-republice-o-ukrainie-schetynie-i-swojej-kandydaturze/
 • Myśl swoją głową, nie TV i Wyborczą.
  Dr Wojciech Błasiak o tym jak w Polsce '89 zastosowano klasyczną doktrynę szoku. Dlaczego Stan Tymiński zagroził establishmentowi? Czy służby PRL miały kontakty z służbami amerykańskimi? Jakie są podobieństwa między kampanią Kukiza i Tymińskiego? Jak niszczono Tymińskiego - kandydata spoza układu? Rozmowę prowadzi Izabela Litwin.

  https://youtu.be/pSpBKjBvK7k
 • Pytam !
  Może i Kukiz szedł żydami ! ale skąd wiecie ze szedł z potrzeby serca ? a nie z wyrachowania ? żeby zaistnieć w żydo-mediach musiał być strawny dla mafii żydowskiej !!
  !
  Skąd wiecie że Kukiz dzis mając 20 % elektorat wzrostowy będzie dalej szedł z mafią żydowską ? myślę ze Kukizowi już nie jest potrzebne łaszenie się do żydo-mafii do żydo-mediów ! on już jest Niezależny ! [ tak myślę ! bo nie jest z pochodzenia żydem ] bo tylko żydzi ZAWSZE ZDRADZAJĄ POLSKĘ I POLAKÓW SŁOWIAN !!! ZAWSZE ZDRADZĄ w interesie Izraela !!!!!
  !
  Apel do Słowian NIGDY NIE WIERZCIE ŻYDO-CHAZAROM
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! zwolennik NPS ! Narodowej Partii Słowian ! i Polski Neutralnej !!!
 • @ele 09:25:32
  przede wszystkim !!! Kukiz ROZUMIE !!! problem NIEMIECKI na ZIEMIACH ODZYSKANYCH !!!
  --------------MÓWIMY o POŁOWIE Polski !!! -

  POLAK KATOLIK np. z W-wy / Krakowa --nie zdaje sobie sprawy z PROBLEMU !!! śmiertelnego !! zagrożenia dla Polski .
  Ambasada niemiecka we Wrocławiu zatrudnia 700 osób -po co ??
 • @Jan Paweł 06:39:14
  Kukiz TWIERDZI, Że Najlepszym Posłem Jest ŻYDO-UKRAINIEC Paweł Kowal ... SIĆ!
  OSZOŁOM Andrzej Kukiz nie dawno wystąpił w programie „Młodzież Kontra Andrzej Kukiz”.
  W 25 minucie programu zadano Kukizowi pytanie:
  „Proszę wymienić imię i nazwisko 3 posłów RP, których szanuje najbardziej i z którymi by chciał realizować swoje projekty”?

  Kukiz natychmiast odpowiedział: „że NA PEWNO by chciał współpracować z posłem Paweł Kowal”

  A OTO kim faktycznie jest ten DYWERSANT Paweł Kowal ŻYDO-UKRAINIEC: https://marucha.files.wordpress.com/2015/04/pawel-kowal.jpg Paweł Kowal (ur. w 1975r. ), pochodzi z Rzeszowa, politologii, historyk z wykształcenia po UJ, publicysta, w latach 2005–2009 poseł na Sejm V i VI kadencji, od 2006 do 2007 sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. NIE został wybrany do Sejmu 2011 roku.
  Dopiero w 2014 roku udało się jemu zostać wybranym na posła do Parlamentu Europejskiego, gdzie jest rzecznikiem bardziej interesów UKRAIŃSKICH dołując interesy polskie. Członek PiS do 2011. Potem po dokonaniu sabotażu w PiS razem Jarosławem Gowinem założyli KANAPOWĄ organizacje „Polska Jest Najważniejsza”, która istniała do 2013 roku. Następnie po upadku tej organizacyjki zmienili na nowy SZYLD o nazwie „Polska Razem” którą szefuje Jarosław Gowin bardzo wspierający żydów w III RP. Paweł Kowal (ur. 1975r) ŻYDO-UKRAINIEC, spokrewniony z Heleną Łuczywo (z-ca red. nacz. Gazety Wyborczej), która jest jego ciotką. Skrajny RUSOFOB i zwolennik rozpoczęcia WOJNY miedzy Polską a Rosją. Autentyczny PSYCHOL, który domaga się formalnego ZABLOKOWANIA turystyki miedzy Polską i Rosją.
  Żonaty, ma czworo dzieci. Jego młodszy brat, Grzegorz, jest pedofilem, za co był skazany i siedzi w więzieniu. Paweł Kowal to zatwardziały SYMPATYK S. Bandery i gloryfikator ludobójczej OUN-UPA (otrzymał Ukraiński order „Za Zasługi”). Jako polski eurodeputowany SKRYTYKOWAŁ rezolucję Parlamentu Europejskiego z 25 lutego 2010 potępiającą wyróżnienie przez prezydenta Ukrainy Juszczenkę Bandery tytułem Bohatera Ukrainy. Paweł Kowal uważa za swojego przyjaciela szowinistę nacjonalistę ukraińskiego Oleha Tiahnyboka, który domaga się przyłączenia Rzeszowszczyzny i woj. lubelskiego do „ukrainy”.
  Paweł Kowal publicznie oświadczył, że jest zadowolony, iż jego ulubiona opcja neobanderowców na Ukrainie jak „Swoboda” i „Prawy Sektor” przekroczyły próg wyborczy i weszły do składu „nowego parlamentu”, który podjął decyzję, że w nim mogą zasiadać TYLKO osoby deklarujące „narodowość ukraińska”. Okazuje się, że jeden z najbardziej antypolskich, plugawych szubrawców jakim jest ŻYDO-UKRAINIEC Paweł Kowal jakich nosi święta polska ziemia to NAJLEPSZY przyjaciel Pawła Kukiza. Paweł Kukiz kiedyś nadużywał alkoholu i jest człowiekiem EGZALTOWANYM czyli bardzo łatwo dający się PODPUŚCIĆ, łatwo popadający w stan zachwytu przesadny w czynach i słowach aby się komuś PODLIZAĆ tak aby tanio zyskać.

  Paweł Kukiz uwielbienia główną ŻYDOWSKĄ MAŁPĘ medialną systemu – Jakuba Wojewódzkiego, FUNKCJONARIUSZA telewizyjnego, RESORTOWY DZIECIAK czyli nowe pokolenie obecnej żydo-post-komuny w III RP, który razem z „Róbta co chceta” z pełnym wyrachowaniem zakompleksia polską młodzież, wmawiając jej że NIC nie jest warta, wiec musi by posłuszna grasującej mafii żydowskiej.

  „Młodzież Kontra Paweł Kukiz” – dokładnie słuchaj od 25 minuty jak Kukiz ZACHWALA DYWERSANTA żydo-ukrainca Pawła Kowala, co świadczy, że Paweł Kukiz ma DWA oblicza i nie jest uczciwym człowiekiem: https://youtu.be/F0Ma0A9B0s0
 • @Jan Paweł 06:39:14
  Kukiz Jest WSPIERANY Przez Gangsterów Z WSI !
  Sztab ŻYDO-UKRAIŃCA Gregora Schetyny NACISKA od kilku godzin by szogun Komorowski „GODNIE” wycofał się z II tury wyborów prezydenckich ! Po prostu przestępczy gang „Platforma Obywatelska” a z nią ZWIĄZANE zakulisowe struktury SŁUŻB specjalnych WSI, którzy „uwłaszczyli” się byłym państwowym majątku, czyli się NAKRADLI teraz NIE chce: „IŚĆ na DNO” razem z popychadłem Bronisławem Komorowskim w trakcie wyborów do parlamentu na jesieni 2015.
  Gangsterzy Służb Specjalnych tworzących faktyczny zakulisowy „gang rządzący” się obawiają, że jak przestępczy GANG PO zostanie ODSUNIĘTY od władzy w III RP, to tych ZŁODZIEI z WSI powstaną okoliczności umożliwiające ich ROZLICZENIA ze wszystkich kryminalnych przestępstw.
  Być może Komorowski jeszcze przed II turą wyborów np. umrze na zawał serca lub się „powiesi” jak Andrzej Lepper ??? Jest WIADOME, że FAKTYCZNY punkt ciężkości władzy w Polsce znajduje się POZA konstytucyjnymi strukturami państwa !

  NAGI FAKT:
  Przed wyborami w 2007 r. PO miała tzw. gabinet cieni, czyli swoich kandydatów na ministrów, którzy do tych funkcji długo przygotowywali się i mieli mnóstwo pomysłów. Jednak gdy po wyborach przyszło do tworzenia rządu PO przez premiera Tuska – z tego „gabinetu cieni” PO tylko Ewa Kopacz została ministrem, a do rządu weszły zupełnie INNE osoby . . .To znaczy, że LISTĘ ministrów Tuskowi ktoś PODSUNĄŁ, że „poradzono” Tuskowi, żeby sam nie kombinował i siedział cicho przy formowaniu składu rządu, tak aby był PRZYCHYLNY mafii Służb Specjalnych. Wtedy szefostwo PiS-u mówiło, że PO „nie ma programu”.
  PO miało program, ale był to program ODWDZIĘCZANIA się tym środowiskom i siłom, które doprowadziły PO tam, gdzie jest obecnie: do zewnętrznych znamion władzy czyli POZOROWANIA władzy. Ale te zewnętrzne znamiona władzy i władza RZECZYWISTA nie pokrywają się ze sobą . . .Problem polega więc na tym, że to NIE rząd Tuska decydował, w jakich formach ma się odwdzięczać. Ten skorumpowany rząd POPYCHADŁA Tuska czy Ewy Kopacz o „swoim programie” dowiaduje się „od kogoś” na bieżąco ale z POZA gangu PO. Najczęściej – nawet w ostatniej chwili.
  – Na przykład?
  – Na przykład gdy minister sportu „analfabeta sportu” Joanna Mucha o godz. 9 rano wychwalała w mediach niejakiego p. Borowskiego, jako najlepszego pełnomocnika ds. Euro 2012, a o godz. 11:00 już jego DYMISJONUJE !- Tusk jej pozwolił ale potem „KTOŚ” do Tuska zadzwonił z WSI że się na tego niejakiego p. Borowskiego NIE zgadza !
  Ta prostaczka Joanna Mucha została postawiona na stanowisku tego kuriozalnego urzędu „Ministra Sportu” aby podpisywała w „ciemno” wszystkie umowy na budowanie ZBĘDNYCH obiektów sportowych w III RP w których POŚREDNICZYLI złodzieje z WSI, aby się tylko oni mogli bezkarnie NAKRAŚĆ w czasie przygotowań do EURO 2012 !
  O tych przekrętach doskonale WIEDZIAŁ Komorowski i na tą okoliczność MUSI być też ROZLICZONY, gdyż on faktycznie wspierał ten kryminał ROZKRADZENIA miliardów złotych polskiego podatnika związanych z marnotrawstwem EURO 2012 gdzie stadiony „kosztowały” 4-e WIĘCEJ niż budowa takich stadionów w Europie !

  ZAPAMIĘTAJCIE to sobie: Punkt ciężkości obecnej władzy „rządu warszawskiego” leży POZA konstytucyjnymi organami państwa Polskiego!
  Tak to musi być PRAWDĄ, że ustąpienie POPYCHADŁA pajaca Komorowskiego to KONCEPT gangsterów WSI Czempińskiego i jego kumpli z WSI popartego przez gangstera bezkarnego kryminalisty tego też POPYCHADŁA WSI Schetyny wspieracza WSI, gdyż wiadomo na 100% że ten wyciruch Komorowski przegra wybory i KTO wtedy będzie OSŁANIAĆ grasującą mafię WSI ?!

  ZŁODZIEJE i kryminaliści z WSI + inne tajne służby rządów KOMPRADORSKICH w III RP dlatego żądają, aby drugiej turze „za łby” złapali się Duda i Kukiz, no i Kukiz za pomocą wsparcia „chłopców z lasu” czyli funkcjonariuszy służb specjalnych WSI być może SZYBCIEJ wygra z „systemowym” Dudą z PiS !!!

  Taki scenariusz po „rezygnacji” Komorowskiego SUGERUJE niejawnie co najmniej o dwóch FAKTACH:

  1) Kukiz już jest prowadzony przez SS czyli Służby Specjalne(SS), rządzące z za kulis władzy,

  2) Kukiz da się PROWADZIĆ za rączkę jak Komorowski przez złodziei SS oraz z nimi WSPÓŁPRACUJE !

  W takim przypadku, gdyby wycieruch Komorowski rzeczywiście zrezygnował z kandydowania pod naciskiem jego oficerów PROWADZĄCYCH z WSI to zgodnie z prawem wyborczym datę ponownego głosowania odracza się o kolejne 14 dni. Wtedy WSI czyli rządzące służby specjalne mają DODATKOWE 2 tygodnie na kołowanie medialne MOTŁOCHU lemingów w Polsce, aby głosowali na to następne POPYCHADŁO WSI nowego ich nabytku byłego pijaczyny Kukiza.

  W czasie zbierania podpisów przez Kukiza on oficjalnie mówił, że może nie dać rady zebrać 100 tysięcy podpisów. Że ma za małą ilość wolontariuszy do zbierania podpisów. Potem NAGLE ktoś Kukizowi „załatwił” TYSIĄCE woluntariuszy i nastąpiło GWAŁTOWNE przyspieszenie zbierania podpisów.
  KTO Kukizowi pomógł ???

  System UKŁADU POLITYCZNEGO w III RP jest naprawdę zamknięty i blokowany przez służby specjalne. Jeżeli „KTOŚ” spoza układu, naprawdę coś osiągnie, to będzie to znaczyło, że obecny system spełnił już swoją rolę i bardzo ważne „KTOSIE”, które mają poparcie służb i ten „KTOŚ” daje przyzwolenie na chowanie się w jego cieniu jak Kukiza + MAŁPY medialnej Kuby Wojewódzkiego, który złożył Judaszowy pocałunek ŚMIERCI na czole Kukiza, okazując jemu poparcie.

  Główna MAŁPA żydo-medialnego systemu partyjnego III RP – Jakub Wojewódzki, funkcjonariusz telewizyjny jest też POPYCHADŁEM razem ze stokrotką Olejnik, którzy współpracują ze Specjalnymi Służbami w poszukiwaniu nowych rozwiązań, tak aby te WSI służby dalej faktycznie RZĄDZILI z za kulis władzy „rządu warszawskiego”

  Służby Specjalne WSI „załatwiły” występ Kukiza w programie małpy medialnej Wojewódzkiego 28 kwietnia 2015r: https://youtu.be/qHeDvhHoQNU
 • @Jan Paweł 06:39:14
  Jarosław Gowin I Paweł Kowal - FIRMOWALI "Reprywatyzację" Tuska !
  Kowal przyjaciel Kukiza oraz Jarosław Gowin i inni wspierali PLAGĘ wyprzedaży MAJĄTKU narodowego ! To Kowal i Gowin stali za tym, aby kamienice w całej III RP, a w tym też w Krakowie zostały ZAGRABIONE prawowitym właścicielom i sprezentowane ŻYDOM którzy mieli sfabrykowane papiery, których NIK w III RP nie sprawdzał !

  Bezprawnie ZAWŁASZCZONE kamienice w III RP przez ŻYDÓW, których interesy reprezentował Gowin, MUSZĄ zostać zwrócone :

  Sprawa dla ABW – dr Zbigniew Kękuś demaskuje „reprywatyzację” Tuska: https://youtu.be/hRLVHCNpsQo Zamiast spotkania z Gowinem, PSYCHIATRYK! Dr Zbigniew Kękuś. https://youtu.be/qLAJCD3qStw PO stworzono w celu „zagospodarowania elektoratu” zawiedzionego SLD, by nie odpłynął do PiSu, w następnych wyborach Palikota, teraz Kukiza. Bardzo dużo trzeba zmienić by wszystko mogło zostać po staremu. Żyd Brandwain vel Olechowski i esbecki agent w wywiadzie udzielonym Pieńkowskiej NIE powiedział, że PO przeprowadziło ćwiczenia, tylko, że RZEMIEŚLNICY POLITYCZNI przeprowadzili ćwiczenie zapału działaczy i nastrojów społecznych. TO SAMO nosi dziś nazwę „Kukiz”. Kukiz nie interesuje się już wyborami prezydenta. Licytuje i kombinuje już na październik. I pójdzie z tym (PO), kto da (OBIECA) więcej. Na koniec zostanie wyrolowany przez starych wyjadaczy. Żyd Brandwain vel Olechowski nie od dziś należy do animatorów polskiej sceny politycznej. Pompowanie Kukiza przez niemieckie media w Polsce nie jest przypadkowe. Tworzący się ruch Kukiza będzie łatwym kąskiem dla sił..Jeszcze boję się tego czy ruch Kukiza to nie jest JUŻ ta sama gra co z platfusami. Czy to nie jest przepoczwarzenie byłych i teraźniejszych POwców???.
 • @Jan Paweł 06:39:14
  Ustawa poz. 647. „Piękny” prezent wyborczy odchodzącego prezydenta Bronisława Komorowskiego... Za zgodą Bronisława Komorowskiego eurożandarmi już mogą pacyfikować polskie społeczeństwo

  Dziennik Ustaw z dnia 12 maja 2015 r., poz. 647, opublikował ustawę z dnia 20 marca 2015 r. o ratyfikacji Traktatu między Królestwem Hiszpanii, Republiką Francuską, Republiką Włoską, Królestwem Niderlandów oraz Republiką Portugalską, ustanawiającego Europejskie Siły Żandarmerii EUROGENDFOR, sporządzonego w Velsen dnia 18 października 2007 r.

  Oto treść ustawy:

  Art. 1. Wyraża się zgodę na dokonanie przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ratyfikacji Traktatu między Królestwem Hiszpanii, Republiką Francuską, Republiką Włoską, Królestwem Niderlandów oraz Republiką Portugalską, ustanawiającego Europejskie Siły Żandarmerii EUROGENDFOR, sporządzonego w Velsen dnia 18 października 2007r.

  Art. 2. Ustawa wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia (tj. 27 maja 2015 r.)

  Podpisał:

  Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: B. Komorowski

  Źródła tej ustawy: http://www.tvpparlament.pl/aktualnosci/zandarmeria-wojskowa-stanie-sie-pelnoprawnym-czlonkiem-eurogendfor/19686151#mainContent

  Tekst tej publikacji: Żandarmeria Wojskowa stanie się pełnoprawnym członkiem EUROGENDFOR

  Za ratyfikacją umowy w sprawie wejścia polskiej Żandarmerii Wojskowej do struktur Europejskich Sił Żandarmerii EUROGENDFOR, opowiedział się Senat w dniu 16 kwietnia 2015 r. Do dowództwa Europejskich Sił Żandarmerii zostanie skierowanych trzech polskich oficerów. Ustawę, która teraz trafi do podpisu prezydenta, poparło w głosowaniu 59 senatorów, nikt nie był przeciwko; 25 wstrzymało się od głosu. Europejskie Siły Żandarmerii (EGF) utworzono z inicjatywy sześciu państw członkowskich UE: Francji, Włoch, Holandii, Portugalii, Rumunii i Hiszpanii. Celem inicjatywy było wzmocnienie międzynarodowego systemu zarządzania kryzysowego oraz rozwijanie wspólnej polityki bezpieczeństwa i obrony. Zostały powołane w 2004 r., w Noordwijk w Holandii, dwa lata później ogłoszono ich operacyjną gotowość. EUROGENDFOR mogą być użyte w operacjach policyjnych w różnych, także niestabilnych, rejonach świata, w ramach misji UE, ONZ, OBWE, NATO lub koalicji tworzonych ad hoc. Polska Żandarmeria Wojskowa, której kontyngent wchodził w skład sił EUROGENDFOR w unijnej misji w Republice Środkowoafrykańskiej, po ratyfikacji stanie się pełnoprawnym członkiem organizacji, uzyskując możliwość współdecydowania o działaniach sił żandarmerii. Ps. Czy nowy prezydent anuluje to antypolskie badziewie tj. czy będzie inicjatorem jego anulowania? Jego pierwsze „kroki” od razu powiedzą czy jest za czy przeciw Narodowi Polskiemu!? Pytanie ma, oczywiście, sens jedynie w przypadku wyboru Andrzeja Dudy na prezydenta. Otóż, odpowiedź na to pytanie wydaje się być taka: Nie sądzę – na granicy pewności – że pan Duda anuluje ową ustawę, natomiast z pewnością będzie przykładnym “szabasowym Gojem” i spełni w kangurzych podskokach wszystkie bezpodstawne, antypolskie żydowskie zadania wypłaty żydom 65 miliardów dolarów, jak i otworzenia na oścież granic Polski dla żydów uciekających przed Arabami z Izraela w tęsknocie za od dawna wymarzoną Judeopolonią. Jeszcze sie doigra ten wyrzutek społeczeństwa.

  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2015/04/30/poparcie-zydowskie-dla-pis-owskiego-kandydata-na-urzad-prezydenta-polski-andrzeja-dudy/

  Ustawa poz. 648. „Piękny” prezent wyborczy odchodzącego prezydenta Bronisława Komorowskiego.... Komorowski „połączył” militarnie Polskę, Litwę i Ukrainę… Na dobry początek będzie tylko jedna wspólna jednostka wojskowa (armia również stanowi „jednostkę wojskową”!)

  Dziennik Ustaw z dnia 12 maja 2015 r., poz. 648, opublikował ustawę z dnia 20 marca 2015 r. o ratyfikacji Umowy między Rządem Republiki Litewskiej, Rządem Rzeczypospolitej Polskiej i Gabinetem Ministrów Ukrainy o utworzeniu wspólnej jednostki wojskowej, sporządzonej w Warszawie dnia 19 września 2014 r.

  Oto treść ustawy:

  Art. 1. Wyraża się zgodę na dokonanie przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ratyfikacji Umowy między Rządem Republiki Litewskiej, Rządem Rzeczypospolitej Polskiej i Gabinetem Ministrów Ukrainy o utworzeniu wspólnej jednostki wojskowej, sporządzonej w Warszawie dnia 19 września 2014 r.  Art. 2. Ustawa wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia (tj. 27 maja 2015 r.)

  Podpisał:

  Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: B. Komorowski Ps. To jest dowód, że Komorowski to Antypolak pełną gębą. On kocha banderowców, SS-Galizen, ponarowców i szulisów. To oni będą pacyfikować Polskę jeśli kumplom Komorowskiego – żydobolszewikom/chazarom zacznie być niewygodnie w Polsce. Ich niedoczekanie. Trzeba by tez dokończyć operację „Wisła” i wszystkich nielojalnych Ukraińców z najmniejszymi przejawami sympatii dla obecnej mafii sprawującej rządy na Ukrainie wyrzucić z Polski za Bug. Tak przy okazji czego mają szukać w Polsce niedobitki banderowców skoro Ukraina nie należy ani do UE ani do NATO. Prędzej byłbym skłonny rozprawić się z ta ukraińska bandą wraz z Rosją i odebrać Lwów i wszystkie ziemie które należały do Polski przed wrześniem 1939 roku, a Ukraińców wyrzucić poza wschodnie rubieże Polski. Niech tam zbudują sobie swoje państwo. Przecież Ukraina jako państwo NIGDY nie istniała a w Polsce Antypolaków i niedobitków Bandery/Szuchewicza miłośników Hitlera nam Polakom nie potrzeba.
 • Autor
  Czytam wszystkie panskie teksty,ktöre w wiekszosci prezentuja trafne analizy biezacych wydarzen politycznych. Tym razem geba rozdziawia sie ze zdziwienia: Jaki on przyjaciel Schetyny? W mlodosci miewa sie röznych kumpli. Czasem imponuja sila przebicia, tupetem, blyskotliwa kariera. Potem bywa röznie. Kilka dni temu na Superstacji wypowiadal sie na temat Kukiza P.Tymochowicz. Röznie mozna go kwalifikowac, ale jedno jest pewne: on wie sporo o psychice swoich klientöw. Poczatkowo /jak möwil/ mial Kukiza za durnia, byc moze, sterowanego w okreslonych celach, ktöra to opinie zrewidowal po osobistym z nim spotkaniu, w nastepstwie czego oficjalnie go przeprosil. Ludzie zwiazani z jego promowaniem maja niezly ubaw z tych JOWöw-czegos trzeba bylo sie uczepic, czegos, co nie bylo" zgrane" jak wiele dotychczasowych hasel. Wazne jest, ze podjal pröbe walki z establiszmentem, obudzil spora grupe Polaköw. Poröwnanie do Wallesy ? Nie widze zwiazku.Lepperowskie "Balcerowicz musi odejsc" okazalo sie w koncu bolesnie prawdziwym haslem.Kukiz kilkakrotnie möwil, ze nie prezydentura byla jego celem a rozbujanie hustawki. Cel osiagnal. Zobaczymy na co to sie przelozy jesienia. Pozdrawiam .
 • @Henryk Kreuz 09:11:33
  Prosze przeczytac ostatni artykul Tyminskiego. Pisze w nim o kontakcie listownym z Kukizem. Czy on tez dal sie nabrac? Zobaczymy
 • @ireneusz 09:23:35
  Pieprzysz bez sensu.
 • @morgan 11:16:45
  Wierzę, że Pan Kukiz jest szczerym Polskim Patriotą i uczciwym człowiekiem. Ma kilka wpadek, ale kto ich nie ma.

  Kukiz na spotkaniu ze studentami wyjaśnia o co chodzi w obecnej ordynacji wyborczej oraz w jednomandatowych okręgach wyborczych (JOW) i robi to dobrze.

  https://youtu.be/i66KilqQFd8

  Ja dodam, że istotą JOW jest wyłanianie przez społeczeństwo swoich przywódców, a istotą ordynacji proporcjonalnej jest utrzymanie społeczeństwa w niewoli poprzez eliminację z życia publicznego potencjalnych przywódców. To właśnie jest powodem tego, że kraje posiadające JOW u siebie, w krajach przez siebie skolonizowanych jak Polska czy podbitych jak Irak, Libia czy Afganistan narzucają ordynację o 180 stopni odwróconą, tzw. proporcjonalną i swoją agenturę ustanawiają liderami Partii. Ponieważ w ten sposób, kiedy Lider partii decyduje kto może zostać posłem, tą „Lider” agenturą sterują całym wielomilionowym Państwem przy zachowaniu pozorów, że to demokratycznie sami ludzie tak chcieli.
  JOW daje szansę na zaistnienie w polityce Polskich Patriotów, których nie da się kontrolować z Waszyngtonu, Berlina, Moskwy czy Tel Awiwu, a jeżeli nawet zdarzy się jeden czy drugi, to trudniej jest kontrolować 465 jak kilku.
  I to jest nasza walka o wydobycie Polski z kolonialnej zależności, a dokładniej NIEWOLI.
  Każdy kto tylko zechce przyłożyć jeden palec do osiągnięcia tego celu jest mile widzianym sojusznikiem. Natomiast opluwacze są tylko żałosnymi kreaturami.
 • W regionie Charkowskim pijani milicjanci ukraińscy pobili ludzi , którzy zwrócili im uwagę
  podczas gdy dobierali pieniądze ludziom w punkcie zbiórki złomu.
  Witaj Jerwopo!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=vpDjUbuvPSg&feature=player_embedded
 • W Kijowie flash mob pt. "Zabiły mnie opłaty"
  Witaj Jewropo!!!
  miliardy kredytów idą na zbrojenia i na utrzymanie ekipy rządzącej, a ludziom podnosi się ceny, podatki i zabiera ulgi!!Brzmi znajomo????????

  https://www.youtube.com/watch?v=5C-xEQrNbuk&feature=player_embedded
 • @
  Maleńczuk w wywiadzie mówi o Kukizie, że ten od dawna interesuje się polityka i po wódce tylko o tym rozprawiał i o autonomii śląska. ???

  http://www.fakt.pl/polityka/malenczuk-dla-faktu-o-pawle-kukizie,artykuly,544864.html
 • @Henryk Kreuz 12:22:06
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/122442,po-pierwszej-turze-wyborczej-hucpy
 • A może to jest właściwa droga do wolności i suwerenności
  https://www.facebook.com/Fiat126pi/videos/vb.481918591924008/787214364727761/?type=2&;theater
 • W polityce podano?
  ": Sondaż: PiS z wyraźną przewagą przed PO. W Sejmie znalazłyby się partie Pawła Kukiza i Leszka Balcerowicza"

  Które to Balcerowicza ? Szpiegi?
 • @Henryk Kreuz 12:22:06
  "Ja dodam, że istotą JOW jest wyłanianie przez społeczeństwo swoich przywódców, a istotą ordynacji proporcjonalnej jest utrzymanie społeczeństwa w niewoli poprzez eliminację z życia publicznego potencjalnych przywódców. To właśnie jest powodem tego, że kraje posiadające JOW u siebie, w krajach przez siebie skolonizowanych jak Polska czy podbitych jak Irak, Libia czy Afganistan narzucają ordynację o 180 stopni odwróconą, tzw. proporcjonalną i swoją agenturę ustanawiają liderami Partii. Ponieważ w ten sposób, kiedy Lider partii decyduje kto może zostać posłem, tą „Lider” agenturą sterują całym wielomilionowym Państwem przy zachowaniu pozorów, że to demokratycznie sami ludzie tak chcieli.
  JOW daje szansę na zaistnienie w polityce Polskich Patriotów, których nie da się kontrolować z Waszyngtonu, Berlina, Moskwy czy Tel Awiwu, a jeżeli nawet zdarzy się jeden czy drugi, to trudniej jest kontrolować 465 jak kilku.
  I to jest nasza walka o wydobycie Polski z kolonialnej zależności, a dokładniej NIEWOLI."


  Po pierwsze - nie wiem, co Pan ma na myśli używając terminu "Polskich Patriotów, których nie da się kontrolować z Waszyngtonu... itd" - bo jeżeli przedstawicieli PiS, to dalsza rozmowa nie ma sensu.


  W ogóle byłbym ostrożny w temacie demokracji jako takiej - polecam moją poprzednią notkę, w której przedstawiłem przykłady skrajnych patologii także w systemie anglosaskim, właśnie owym większościowym.
  Generalnie odradzam fetyszyzowanie demokracji - bez względu na odmianę jej ordynacji. Nie da się rozwiązywać pewnych problemów metodą prostej kserokopiarki procedur. Do czego służy demokracja (wybory) - czy są celem samym w sobie, czy mają zapewnić optymalizację powołań ludzi na stanowiska kierownicze w państwie? Problem polega na tym, że państwa anglosaskie mają inną historię - z której wynikają inne problemy, zaś my inną - ze wszystkimi tego konsekwencjami. Państwa anglosaskie - na przykłady ordynacji których się powołujemy - nie doświadczyły takich traumatycznych przeżyć, jak nasz kraj. Każde wybory pokazują, gdzie i z jakich przyczyn pojawiają się linie podziału danego społeczeństwa - i tylko tyle. Nie rozwiązują zaś żadnych problemów - tak jak waga nie może zrobić z jabłkiem nic innego poza pokazaniem, ile ono waży. Nie zrobi z niego kompotu. Z procedurami demokratycznymi jest podobnie - stanowią tylko barometr społecznych nastrojów. W krajach anglosaskich te linie podziału są inne - i z innych historycznych lub bieżących przyczyn, a u nas inne.
  Ze względu na na naszą trudną historię - do tego potwornie zakłamaną (świadomie) i zmitologizowaną (poprzez nieświadome przedkładanie emocji nad mózgiem - ze szkodą dla poznania prawdy) linia podziału przebiega bardzo głęboko i dotyczy spraw niekiedy bardzo odległych (czasowo i merytorycznie) od problemów teraźniejszości, co powoduje oddanie całej inicjatywy politycznej dwóm sektom - z których każdej się wydaje, że ma 100% racji i nie jest zdolna do żadnej autorefleksji.
  Wprowadzenie JOW-ów wcale nie spowoduje rozhermetyzowania tego politycznego kartelu, ale wręcz eskalację tych sekciarskich i pozbawionych logicznej analizy zachowań wśród wyborców. W takim razie musimy się zgodzić, że polityka polska zostanie uzdrowiona w ten sposób, że od tej pory PO i PiS (bo te sekty mają pozycję quasi monopolistyczną na rynku politycznym) będą zbierały w sumie 100% głosów - a czy naprawdę prezesi tych sekt/mafii stracą kontrolę nad nominacjami kandydatów? Myślenie życzeniowe. Od tej pory, jakakolwiek konkurencja dla nich przestanie istnieć - czego dowodzą ostatnie wyniki na Wyspach, gdzie partia zdobywająca ogółem 20% głosów, nie może sprowadzić nawet jednego posła.
  Jeżeli już chcemy przewietrzyć sejm i skasować przywileje tego politycznego kartelu (bandy czworga - swoistego związku zawodowego posłów), to wystarczyłoby po prostu znieść barierę progu wyborczego - do niezbędnego matematycznego minimum, pozwalającego przeliczyć ilość głosów na mandat. Jeżeli partia zdobyła np. 0.7% głosów, to ma co najwyżej jednego posła w sejmie - trudno. Partia, która zdobyła 1,4 % ma 2, czy ilu tam wypadnie z przelicznika, i tak dalej. Że sejm byłby rozdrobniony? Na początku tak, potem - po najdalej 2 kadencjach, ośrodki polityczne mające rzeczywiste programy musiałyby się wykrystalizować, przy czym równie łatwo jak weszły do sejmu, mogłyby z niego zniknąć - o ile pojawiłaby się ciekawsza oferta. To próg wyborczy jest szklanym sufitem, o który roztrzaskują się środowiska polityczne usiłujące przełamać kartel związku zawodowego posłów, założonego przez obecne 4 partie, z których dwie największe są właśnie głównymi strażnikami tego patologicznego układu. I w naszych warunkach, system JOW-ów jeszcze bardziej umocni ten patologiczny układ...
 • @morgan 11:14:36
  Samo bujanie - bez jasno sprecyzowanego celu i przewidzenia skutków swoich działań - nie wystarczy, a może nawet wyrządzić krzywdę. Taka rozbujana huśtawka może nas boleśnie wyrżnąć w głowę - i co wtedy? Polecam swój komentarz powyżej, w którym odpowiadam HENRYKOWI KREUZ.
 • "Czy Kukiz jest Wałęsą "układu wrocławskiego"?"
  Na postawione przez Pana pytanie w tytule wpisu nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi, bo podobnie jak Pan u mnie też brak jest oficera prowadzącego, niemniej jednak:

  - Nie podobają mi się występy polskich (?) polityków na Majdanie, w tym i Kukiza

  - Wiem, że JOW-y niosą ze sobą spore ryzyko zacementowania układu partii, a chyba nie o taką antysystemowość nam wszystkim chodzi.

  Jeśli Kukiz tańcował na Majdanie bo nie wiedział co tam jest grane, to znaczy, że jest tylko naiwnym chłoptasiem i na żadne poparcie nie zasługuje.
  Jeśli natomiast wiedział co jest grane, to oznacza, że jest zimnym sk....m i nikt go nie powinien popierać.

  Dopuszczam zatem możliwość, że Kukiz jest elementem układu wrocławskiego.

  Dzięki za ważny wpis - daję 5*
  Ukłony
 • @Robert Wasilewski 23:24:07
  Jeżeli JOWY miały by wejść w życie to po zlikwidowaniu progu wyborczego a wtedy taki PIS musiał by się nieźle gimnastykować żeby wprowadzić własnych posłów do sejmu a potem sformować rząd i przegłosowywać ustawy.
 • jak nie JOWy to co?????
  Rozumiem, że JOWy mogą się komuś nie podobać... no ale ten cyrk, który mamy obecnie - partia znaczy kacyk partyjny ustawia sobie kto wejdzie a kto nie do parlamentu... no tak nie może być. Jak nie JOWy, to co?
  Przy obecnym poziomie rządów, lepiej by było, brać naród do władzy z łapanki. Zablokować gdzieś ulicę z dwóch stron, złapać przypadkowe osoby rzucić kostką kto wygra to idzie do sejmu.. mniejsza szansa na złodzieja by była, jak obecnie.... Inny sposób to przetarg na prezydenta albo egzamin na prezydenta ;-) hehehe.. jak jest za karą śmierci dla zdrajców, to plusik xD....
 • @ele 09:25:32
  Zgadzam się z uwagą ele co do długości tekstu poczynioną pod artykułem blogerki Krystyny Trzcińskiej na portalu NEon24 :

  http://trzcinska.neon24.pl/post/122430,my-polacy-nie-chcemy-rzadow-zydow-na-terytorium-polski

  , który poprzez to trafi jedynie do małej garstki osób, którzy już ten temat /chodzi o załączniki/ znają.

  Wracając do meritum sprawy toczącej się kampanii wyborczej w Polsce. Z jednej strony należy cieszyć się poniżej 50 % frekwencją wyborczą w tych wyborach z drugiej zaś strony należy ubolewać nad tą cyfrą , która pomimo wszystko jest według mnie i tak za wysoka. Polacy w kampanii wyborczej są ogłupiani przez środki masowego przekazu tylko dlatego, że samodzielnie nie myślą i nie zadają sobie pytań, które obserwując rzeczywistość społeczną i polityczną w Polsce same cisną się do ust i na które pytania już wcześniej padła odpowiedź, a którą oni w natłoku zdarzeń pominęli lub zapomnieli, czego im robić nie wolno było , ponieważ była to ważna dla nich samych wskazówka życiowa.

  Dlaczego Bronisław Komorowski w prezydenckiej kampanii wyborczej gra w przeciwnej drużynie Dudy, w sumie przeciwko sobie ?

  Kto choć trochę śledzi scenę polityczną w Polsce przypomina sobie wypowiedź byłego dowódcy GROM-u w Polsce śp. generała Sławomira Petelickiego , który mówiąc o polskiej scenie politycznej i dwóch rzekomo konkurencyjnych partiach PO i PIS stwierdził cytuję :

  “Ja zostawiam na boku spór na linii Donald Tusk – Jarosław Kaczyński, czy wcześniejszy spór Donalda Tuska z Lechem Kaczyńskim, bo to jest amerykański wrestling, na który frajerzy kupują bilety, licząc że któryś z zawodników zrobi sobie krzywdę, a to są zapasy tak ustawione, że nikt sobie krzywdy zrobić nie może.”

  Zgadzam się ze śp.generałem Sławomirem Petelickim, który to stwierdził oraz zgadzam się z komentarzem blogera Andrzeja Szuberta z Niemiec / opolczyk.pl/ do tej wypowiedzi :

  "No cóż – Petelicki zdradził publicznie jedną z największych tajemnic naszego szabrowanego baraczku – a więc, że domniemana “walka” PO i PiS – bliźniaczych kibuców – jest hucpą i politycznym igrzyskiem dla odmóżdżonych tłumów "

  źródło : http://opolczykpl.wordpress.com/2012/06/21/sprawy-gen-petelickiego-cd/

  Szkoda, że do wielu wyborców w Polsce to jeszcze nie dotarło o tym nie wie lub tego nie rozumie, a przecież to takie proste. Biada przyszłym pokoleniom , które mają takich bezmyślnych rodziców !!!

  Ubolewam nad tymi rodakami, którzy w poprzednich wyborach zawierzyli podstawionemu im Palikotowi , a teraz Kukizowi. Im wszystkim -dla otrzeźwienia - dedykuję piosenkę Kukiza pt. " Rodzina słowem silna" /tekst tej piosenki znajduje się pod filmem na Yuo Tube/ . Oto Wasz idol w całej krasie :

  https://www.youtube.com/watch?v=yDIcmNZOlk0
 • @Henryk Kreuz 09:11:33
  Autor felietonu ma całkowitą rację! Gdyby każdy z nas tutaj na forum miał pracować w razwiedce to by stworzył kogoś takiego jak Kukiz. Ba, musiałby stworzyć aby skanalizować niezadowolenie społeczne! Tak służby stworzyły Bolka, tak zinfiltrowano masowo Solidarność. Zamieszki w Gdańsku służyły zamachowi stanu, ale Solidarność była już ruchem rewolucyjnym! Co razwiedka zrobiła? Nakazała wchodzenie do Solidarności swoim ludziom i wybranym z PZPR. I tak to rozwalono!
  Stale razwiedka dba o marionetki – pacynki: Tymiński, Lepper, Paligłup. A teraz muzyk rockowy! Lewicowy! Co mówi ten muzyk lewicowy? Dokładnie to co próbuje powiedzieć opozycja narodowa w Polsce – o Magdalence! Czyli przejmuje hasła, aby głupie Polactwo myślało, że on to taki wielki patriota! i jeszcze jak Kwachu zatańczy i zaśpiewa!!!!! Jak trzeba to zrobi………..Czy Polactwo naprawdę jest takie debilne, że nie rozumie że Kukiz NIE MIAŁ wielu milionów złotych na kampanię wyborczą??????? Czy Polactwo policzyło koszty ulotek, doradców, sal??????????? Ot tak pan Kukiz patriota przyszedł i miał na 6 miesięcy kampanii wyborczej………….Ludzie! Zwłaszcza z opcji narodowej! Opamiętajcie się!!!!!!!!!!!
 • @Kula Lis 62 07:40:58
  Debilowi nie może przyjść do pustego łba to, że on widząc co się dzieje mógł sam - jak to pisze - skanalizować niezadowolenie społeczne i stanąć na jego czele. Debil mógł, ale tego nie zrobił dlatego że jest debil i oszczerca, a takich Polacy powinni prać równo bo mordzie, raz z lewej raz z prawej patrząc czy równo puchnie.

  Debil nie może zrozumieć, że to wynik wieloletniej pracy, poświęcenia - m.in. i dla jego dobra, wielu uczciwych oddanych Polsce ludzi.

  Debil nie rozumie, że teraz dopiero zaczyna się prawdziwa gra, prawdziwa praca wielu ludzi dobrej woli aby wielkim wysiłkiem, rozwagą i przemyślnością nie dopuścić do rozbicia jednoczących się Polaków, chociażby tak jak to zrobiły z Solidarnością służby specjalne PRL wraz ze służbami innych państw, stawiając na jej czele swoją agenturę służąc już interesom USA i innych ale nie Polsce.

  https://youtu.be/pSpBKjBvK7k

  Debil nie wie, że temu wyzwaniu mogą podołać tylko ludzie Uczciwi i gotowi na śmierć dla Dobra POLSKI, w tym i dla debili. I To nie jeden człowiek tylko ARMIA PATRIOTÓW pod takim samym dowództwem.

  Debil opluwając, powtarzając kłamstwa Michnikowskiej sitwy choćby na Tymińskiego, pomaga tej sitwie w rozbijaniu Polaków. Jest też możliwość że wcale nie jest debilem tylko częścią ANTYPOLSKIEJ AGENTURY.
 • Kto promuje Kukiza?
  Śmieszy mnie, a jednocześnie przeraża, łatwowierność z jaką Lud połyka brednie o anty systemowości Kukiza. Przede wszystkim dlatego, że nie jest to żaden spontan. Za Kukizem stoi Patryk Wild. To tyleż ciekawa co zagadkowa postać. Kilkanaście lat temu pojawił się, podobno z Warszawy, w małej wiosce – Stoszowice – na Dolnym Śląsku, gdzie zaraz został wójtem a niedługo potem awansował do sejmiku wojewódzkiego i został jednym z zauszników prezydenta Wrocławia – Dutkiewicza. Było to w czasach, gdy ten ostatni pokłócił się z PO i lansował „bezpartyjność samorządową”. Przed ostatnimi wyborami samorządowymi Dutkiewicz powrócił na łono PO, nieformalnie rzecz jasna, ale formalnie przynajmniej drogi jego i Wilda rozeszły si. Wild, kiedyś był w zarządzie jednej ze spółek gminnych (a może jest nadal?), dwukrotnie bez powodzenia startował na prezydenta Wałbrzycha, a teraz dowodzi stowarzyszeniem „Bezpartyjni samorządowcy”. Jest wyznania luterańskiego.
  Chyba nie muszę tłumaczyć, że cała ta anty-systemowość Kukiza, jak i bezpartyjność samorządowa Wilda, jest jednakowo prawdziwa. Być może nawet Kukiz w to wierzy, będąc dla Wilda (i tych którzy za nim stoją, rzecz jasna, „pożytecznym idiotą”. Czy ma to związek ze Schetyną? Może tak, a może nie.
 • @memron 10:14:47
  ty nie memron jesteś, pasuje ci MAMROT.
 • @Robert Wasilewski 23:24:07
  Po pierwsze - nie wiem, co Pan ma na myśli używając terminu "Polskich Patriotów, których nie da się kontrolować z Waszyngtonu... itd" - bo jeżeli przedstawicieli PiS, to dalsza rozmowa nie ma sensu.  Panie Robercie ,o to kogo wybiorą wyborcy w okręgu jednomandatowym może mieć pan pretensje tylko do nich samych Pana , moim ,naszym Polaków patriotów zadaniem będzie aby Polacy wybrali Polaka Patriotę a nie działacza PiS czy innej partii mafii okupującej sejm Takich możliwości nie daje obecna ordynacja Chyba pan to powinien rozumieć Stefan Dembowski Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja Narodu ORBAN
 • @Jasiek 23:43:19
  Jasiek masz jakieś dowody na to co napisałeś na temat Kukiza czy tak tylko dywagujesz??Daj Kukizowi czas do wyborów parlamentarnych To zaledwie kilka miesięcy Bez Kukiza jeszcze byśmy długo czekali na takie poruszenie które nastąpiło w wyborach prezydenckich O każdym można powiedzieć i napisać wszystko ale co z tego okaże się prawdą pokaże czas Daj sobie Jasiek na wstrzymanie Ps nie bronię Kukiza tylko staram się myśleć logicznie Stefan Dembowski Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja Narodu ORBAN
 • @amadeusz2006 16:10:48
  "Jasiek masz jakieś dowody na to co napisałeś na temat Kukiza czy tak tylko dywagujesz??"

  Czy na to, że wycie na Majdanie jest kretyńskim pomysłem potrzeba jakichkolwiek dowodów?

  "Bez Kukiza jeszcze byśmy długo czekali na takie poruszenie które nastąpiło w wyborach prezydenckich"

  A pamięta Pan jakie było poruszenie jak powstawała po-lszewia? Trzech tenorów nawet było.... Oj diridi łoj dana!
 • @amadeusz2006 16:10:48
  "O każdym można powiedzieć i napisać wszystko"

  Proszę nie szastać wyświechtanym sloganem. Nie o każdym można napisać, że pojechał na Majdan. A pojechanie tam świadczy o byciu skrajnie naiwnym, albo o byciu czyimś popychadłem.
  Oczywiście, że bycie naiwnym to nie przestępstwo, ale chce Pan mieć takiego prezydenta? Jak kandyduje, to przynajmniej mógłby się trochę orientować i nie dawać doopy na Majdanie.

  A ogólne spojrzenie na porównanie naszej sytuacji i wyników wyborów zawarłem tu:

  http://jasiek.neon24.pl/post/122467,bul-muzga

  Rad byłbym gdyby zechciał Pan odnieść się do tego co napisałem. Trzy odnośniki kontra trzy odnośniki. Rzeczywistość kontra wyniki wyborów.

  Serdeczności.
 • @Jasiek 18:19:26
  Jasiek na Majdanie był również mój znajomy Zygmunt Miernik ten sam który rzócil tortem w sędzinę po procesie Kiszczaka Czy to oznacza że Zygmunt Miernik też jest po stronie tego reżimu ??Jasiek daj sobie na wstrzymanie Co ma wisieć nie utonie Jasiek co ty tak naprawdę robisz dla Polski poza komentowaniem na Neonie? Możesz się czymś wykazać??Powiesz?Stefan Dembowski Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja Narodu ORBAN tel 500-439- 963 Będziesz miał odwagę zadzwonić i porozmawiać??
 • @Jasiek 18:26:12
  Jasiek Kukiz nie miał szans zostać prezydentem a gdyby nawet to nie był by gorszy od Kwacha, Bolka Wałęsy, Kaczyńskiego, Komorowskiego lub Dudy jeżeli jest autentycznym patriota a to pokaże czas .Dlatego radził bym być ostrożnym w wyrażaniu pochopnych opinii w takich kwestiach jak sam pobyt Kukiza na Majdanie Stefan Dembowski Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja narodu ORBAN Ps zadzwoń to porozmawiamy tel 500-439-963
 • @memron 10:14:47
  Skąd taki wynik Kukiza? … reżim potrzebuje kolejnego figuranta. Stawiają na Kukiza. Kiedy Braun ma zakaz wejścia do studia telewizyjnego, a Ruch Narodowy pokazywany jest tylko wtedy, by go zdyskredytować, Kukiz zapraszany jest regularnie, włącznie z mainstreamowymi głupkowatymi programami. Pomyślcie rozsądnie – „antysystemowiec” lansowany w mediach, kiedy inni są w mediach oczerniani…

  Reżim trzyma rękę na pulsie. Póki Ruch Narodowy i korwiny miały niskie poparcie, wystarczyło szczucie „faszystami” i „oszołomami”. Potem już to nie wystarczyło, bo ludzie już tego nie kupują. I teraz taka analiza ostatniego roku, zobaczcie, jak to przemyślano:

  – Korwin pokazuje, że ludzie spoza Sejmu (nie nazywam go antysystemowcem) mają coraz większe poparcie, Korwinowi udaje się wejść do Europarlamentu. Zapala się światło awaryjne reżimu,

  – nasyłają Tymochowicza, by wepchnął Stonogę do polityki. Ten bohater Internetu bez wsparcia jest bezpiecznym figurantem, by odciągnąć elektorat. I robi to. Początkowo kandyduje na prezydenta, potem udaje, że zakłada partię, ale głównym jego zadaniem jest… skłócanie elektoratu i robienie czarnego PR Korwinowi. Przypomnijcie sobie!

  – zadanie wykonane, ludzie odciągnięci od RN i KNP, teraz mają skupić się nie na „politykowaniu” ale na bieganiu za policją i wspieraniu jakiejś niby-gazetki dla picu. Pięknie zmanipulowano i pociągnięto na dno wielu prawicowych ludzi,

  – reżim potrzebuje kolejnego figuranta. Stawiają na Kukiza. Kiedy Braun ma zakaz wejścia do studia telewizyjnego, a Ruch Narodowy pokazywany jest tylko wtedy, by go zdyskredytować, Kukiz zapraszany jest regularnie, włącznie z mainstreamowymi głupkowatymi programami. Pomyślcie rozsądnie – „antysystemowiec” lansowany w mediach, kiedy inni są w mediach oczerniani… Sytuacja oczywista,

  – facet zbiera wszystkich „niezadowolonych”, „antystemowców” i tym podobnych i ratuje reżim przed upadkiem.Mission completed. Dlatego, że ma wspólną cechę ze Stonogą – JEST SAM, nie jest to organizacja, siła polityczna. To wydmuszka, z nim nikt nie idzie w szeregu. Nie jest siłą polityczną, tylko celebrytą.

  I teraz tak. Co byłoby dla reżimu bardziej niebezpieczne w perspektywie wyborów parlamentarnych? Podzielenie tego 20-proc. poparcia między Korwina i Ruch Narodowy, partie z silnym zapleczem i możliwościami, które przeniosą ten wynik na wybory parlamentarne (wyobrażacie sobie po 10 proc. poparcia dla RN i Korwina w wyborach do Sejmu?!) czy obdarowanie 20 proc. celebryty, który nawet nie do końca orientuje się w polityce i za chwilę zniknie, nie pozostawiając po sobie niczego prócz zdezorientowanych fanów? No więc właśnie.

  Tak agentura działa.

  Myk z Kukizem im się udał, tak jak wcześniej ze Stonogą, i założę się z każdym, że niedługo „ktoś zasugeruje” Kukizowi założenie partii politycznej.

  Facet sklei coś na szybko, weźmie jakichś celebrytów kumpli, którzy będą przekonywać antysystemowych wyborców do siebie, znów osłabią wynik prawdziwych sił prawicowych, po czym znikną. Lub wejdą do Sejmu i momentalnie rozpłyną się w PO i PiS w zamian za stołki czy jakieś nieistotne postulaty, jak np. JOW-y, które i tak są na rękę PO i PiS. Zobaczycie, że tak będzie.

  Zacznijcie wreszcie myśleć perspektywicznie, a nie głosować na mapetów. Przeanalizujcie sobie cały rok, patrzcie szerzej na sytuację, bo głosujący na Kukiza to takie same lemingi bez rozeznania politycznego jak wyborcy Dudy. Absolutnie to samo. Zrobieni przez agenturę w bambuko, żeby robili sztuczny tłok w przejściu.

  Aga Binkowska (fb)

  Opublikowano w Teksty Goniec.net Ps. To jest bezpiecznik lewatywy, WSI i PRL-u bis. http://s1.static.barock.pl/files/pawel_kukiz04.jpg Dobra krytyczna ocena sytuacji. Oby więcej ludzi tak rozsądnie myślało. Musimy patrzeć na manipulantów i nie słuchać plotek z trzeciej, piątej ręki oraz ekscytowaniem się tym „o jak Kukiz im dobrze przygadał” i na tej podstawie głosować na takich. Ważne są stabilne poglądy kandydata przez wiele wiele lat, jego krytyczna ocena tego co złego i dlaczego dzieje się w Polsce oraz co zamierza zrobić aby w sytuacji wybrania go na stanowisko decyzyjne potrafił naprawić/wyleczyć sytuację, wesprzeć Naród Polski aby rósł w siłę. W książkach „Z mocy bezprawia” i „Z mocy nadziei” Wojciech Sumliński pokazuje jak sitwa, która przejęła władzę rządzi Polską. Groza człowieka ogarnia. To układ trzymający w garściach sądy, prokuratury posługujący się usłużnymi mediami, zdolny zniszczyć każdego, kto śmie się przeciwstawić, chroniący swoich, współpracujący z przestępcami. Po prostu przestępcza mafia. Na najwyższe stanowiska w państwie są desygnowani ludzie, na których mają haki i muszą tańczyć, jak im każą. Sumliński spotkał się z byłym kapitanem SB, który dzięki hakom ustawił dzieci i zamierza ustawić wnuki stosując szantaż. Szokujące instrukcje wyborcze
  http://parezja.pl/czlonek-komisji-wyborczej-przedstawia-szokujace-instrukcje/
 • Systemy są odseperowane od społeczeństw.
  Ci co piszą o polityce tyle widzą na jej temat co księża o bogu. Systemy są budowane od środka, jak banki i kościół i nie podlegają zewnętrznym wpływom - wpływom gospodarczym. Nawet jest im obojętne kto ludzi zatrudnia. Politycy i pracodawcy dają pracę ale sami pracują dla INWESTORÓW. I mowa tu nie jest o krasnoludkach inwestycyjnych walczących na pierwszej linii i widocznych w mediach.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930