Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
19 postów 47 komentarzy

Bez oficera prowadzącego

Robert Wasilewski - Niedoszły dziennikarz - były pilot wycieczek. Podróżnik. Zainteresowania: polityka, ekonomia, historia i okazjonalnie sport na poziomie lokalnym. Pasjonatów podróżowania zapraszam na swoją stronę: www.liberwig.republika.pl

Andrzejowi Ży-Dudzie i wszystkim dziennikoorwom dedykuję

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziś będzie bardzo krótko, ale konkretnie. Nawet nie będę nic pisał - wystarczą słowa z Ameryki:

 

 

KOMENTARZE

  • @Król tygrysów 09:41:50
    Nie ma większych głupków, od pisowskich lemigów. Peowskich mogę zrozumieć, bo oni po prostu mają z tego kasę - a w każdym razie, tak im się wydaje. Ale lemingi pisowskie są szczytem bezmyślności.
    Wywiad chciał zrobić z Panem?
  • Max Kolonko pyta !
    Max Kolonko pyta dlaczego dziennikarze nie pytają ? NIE PYTAJĄ BO TO żydowska mafia ! oni reprezentują wyłącznie światową mafie żydów !
    !
    !
    Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! Deportować żydów do Izraela !!!!
  • Trudno się nie zgodzić!
    Jak zwykle Max Kolonko ma rację!! Dzienniekarzyny z reżimowej nie zadadzą takiego pytania ,sprawy syjonistów załatwiane są pod stołem w Polsce.
    Teraz trzeba tego Dudę dociskać. W końcu też nie wiadomo co myśli o Ukrainie? Bo o polityce zagranicznej wszyscy milczą.
    Teraz na horyzoncie pojawiają się treści o partii Balcerowicza najgorszego złoczyńcy naszego umiłowanego kraju.
    W Polsce tylko monarchia ,albo nieustanna walka.
  • @Robert Wasilewski 10:05:28
    Nie szermuj tak tymi tytułami honorowymi, bowiem sam niezbyt grzeszysz wiedzą.
    Osobiście cenię programy Maxa Kolonko, ale to nie przeszkadza mi zauważać, że zdarzają się w nich wpadki. Zacytowany materiał niestety do nich należy.
    Kolonko, zamiast polemizować z argumentami za pomocą faktów, zastosował pełną ich negację i usiłował je zakrzyczeć niezbyt adekwatnymi przykładami.
    A można było zacytować fakt, że składająca się z Polaków tzw. granatowa policja owszem, kolaborowała z niemieckimi władzami okupacyjnymi, ale służbę w tej formacji wyegzekwowano od przedwojennych policjantów pod groźbą kary śmierci.
    Polscy kolejarze nie decydowali o tym, kogo woziły niemieckie transporty, a spośród nich wywodziła się spora liczba osób udzielających Żydom schronienia.
    Po takim stwierdzeniu można było przytoczyć przykłady takiego zaangażowania ze strony innych nacji, z Żydami włącznie.
    Polsce, bardziej od żydowskiej propagandy, zagraża obecnie utrata resztek polskiej państwowości, a PO jest gwarancją realizacji niemieckiego planu w tym zakresie.
    Z Żydami współpracują obecnie wszystkie ugrupowania, z PO włącznie, a PIS nie jest w tym ani bardziej, ani mniej gorliwy.
    PO do tego jest jeszcze wiernym realizatorem narzuconej przez Niemcy polityki demontażu polskiej niepodległości. Dlatego każdy głos za Komorowskim, sprawującym pod nieobecność Tuska rolę guru PO, jest głosem za Polską w składzie Niemiec.
    Jeżeli sobie nie zdajesz sprawy, że obecnie agitujesz za taką wersją wydarzeń, to twoje zachowanie podpada pod wzmiankowany przez ciebie szczyt bezmyślności.
  • @alek.san 13:09:43
    Drogi Panie!
    Najpewniej nie przeczytał Pan nawet tego, co sam napisał. Najpierw zarzuca mi Pan niewiedzę, a potem sam sobie zaprzecza. Po pierwsze - w którym miejscu Kolonko zanegował fakty? I jakie? Że państwo mordowało żydów?
    Co do pracy policji i kolei, to sam Pan już sobie to wytłumaczył - więc o co chodzi?
    Po drugie najwyraźniej Pan nie rozumie, że tu nie chodzi o żadną argumentację i operowanie faktami, tylko o wylewanie pomyj na Polskę (kraj, który żydów przygarnął po średniowiecznych pogromach, a tysiące jego obywateli zginęło niosąc żydom pomoc) - w imię swoich szczurzych interesików. Z nimi w ogóle nie powinno się polemizować - bo nie mają zdolności honorowej. Te paszkwilanckie ataki na nasz kraj, nie są pochodną jakiejś niewiedzy, tylko wyrachowanej strategii "upokarzania Polski na arenie międzynarodowej", dokąd nie wypłacimy im zażądanego haraczu - 65 mld $ na początek. Tak otwartym tekstem powiedział prezes Światowego Kongresu Żydów, jeszcze na początku lat '90. W tym kontekście, jakiekolwiek traktowanie poważnie ich paszkwilanckiej agresji propagandowej, poza kierowaniem pozwów do sądów - ewentualnie nałożeniem sankcji na rozmaite projekty żydowskie w Polsce - zakrawa na przejaw cymbalstwa absolutnego.

    Na podobny status zasługuje brak spostrzegawczości, że ów "niemiecki plan" realizowany przez PO, jest doskonale skoordynowany z ową żydowską propagandą, która stanowi właśnie warunek sine qua non jego realizacji. Niemiecka polityka historyczna już od dawna współpracuje w tej kwestii z polityką żydowsko/amerykańską. Dowodzi tego doskonała synchronizacja poczynań tych państw, oraz wspólnota interesów. Ten cały Comey nie jest zwykłym amerykańskim przygłupem, tylko dygnitarzem FBI, i przy okazji członkiem skrajnie antypolskiej loży masońskiej, do której należy przy okazji "reprezentujący" nas w USA ambasador Ryszard Schnepf.
    Pańska wiara, że to tylko Komorowski prowadzi Polskę do likwidacji jest tak naiwna, że pozostaje tylko ogolić Panu to i owo - i odesłać do piaskownicy.
    Polityka PiS jest dla Polski równie szkodliwa, jak PO - o ile nawet nie bardziej, bo PiS w imię swoich mocodawców z Waszyngtonu i Tel Avivu, gotowy jest wplątać nas w wojnę z Rosją i doprowadzić do zrównania Polski z ziemią kuch chwale ... banderowców.
    Przeniesienie Izraela do Europy wschodniej (m. in do Polski) i utworzenie twz. Judeopolonii - z żydowską szlachtą nadzorującą "polskich wspólników hitlerowców", jest strategicznym celem USA. Ze względu na niemożliwą do opanowania sytuację na bliskim wschodzie (demografia, wzrost islamskiego fanatyzmu antyżydowskiego) Izrael skazany jest na ewakuację - pozostaje tylko kwestia, gdzie. Żadne normalne państwo na świecie nie przyjmie kilku milionów ludzi z obcej i skrajnie szowinistycznej cywilizacji, więc pozostaje tylko takie miejsce na ziemi, gdzie żadnego państwa nie ma, a jest tylko banda pajaców wysługująca się obcym agenturom - również PiS. Pierwsze kroki w tym celu zostały już poczynione - to podpisany właśnie przez USA układ z Iranem, który ma zapewne zagwarantować Izraelowi zachowanie przynajmniej części Jerozolimy - ze względów sentymentalnych i religijnych.
    Niemcom też taki układ odpowiada, więc trudno się dziwić, że obie obce agentury (PO i PiS), współpracują wręcz wzorowo - i nie chodzi mi tylko o to wspóle tajne posiedzenie "polskich" posłów z przedstawicielami Knessetu. Lechowi Kaczyńskiemu zawdzięczamy przerwanie ekshumacji i prac badawczych w Jedwabnem, właśnie w momencie, kiedy zaczęły się ukazywać dowody sprawstwa niemieckiego - i to jeszcze w szczytowym nasileniu skrajnie antypolskiej propagandy w mediach zachodnich.
    To - o ile pamiętam - Kaczyński podczas swojej prezydentury zainaugurował obchodzenie Chanuki w POLSKIM PAŁACU PREZYDENCKIM !!!!!
    Jeżeli myślisz, że ten cały Duda obroni nas albo przed Niemcami, albo kolesiami swojej żony i teściów, to jesteś naiwny jak mały Kazio...
  • to pole jest tu zbedne!!!
    Kolonko doskonale wie, ze ok 70 % osob nie rozumie dokladnie przekazu jaki plynie do nich z ekranu telewizora czy obecnie monitora i na tym wlasnie zbudowal swoich odbiorcow...on tam cos krzyczy, mowi szybko, zgrabnie manipuluje (jak kazdy szanujacy sie dziennikarz), czesto szafuje falszywymi danymi, wplatuje amerykanizmy - hello anybody here?... i tak powstaje super efektowny show, ktory w rzeczywistosci struktura nie odbiega wiele od programow typu "super kucharz" czy "jak oni tancza".
    Jako plus calego przedsiewziecia pod tytulem Max, mozna traktowac to, ze Kolonko wyczul sytuacje - mianowicie dziennikarze stacji telewizyjnych typu polsat tvp tvn etc obrosli dosc dobrze w piorka i "siedli na laurach"...oni nie chca ani nie za bardzo maja moznosc zmieniac cos w przekazie czy jego stylu - ta rutyna, znudzila sie juz dosc polskiemu odbiorcy a Kolonko wlasnie wykorzystal to jako atut do wlasnego programu... ale czy jest wiarygodny - watpie a wrecz mam przeczucie ze mimo wszystko jest on bardziej dzinnikarzem amerykanskim niz polskim - Pozdrawiam
  • Autor
    Proszę zwrócić uwagę, że ci pańscy oponenci nie posiadają żadnych argumentów.
    Kolonko powiedział tylko prawdę, a żydostwo od razu larum podnosi, że Kolonko be.
    Żydzi nie tylko w gettach nawzajem się pałowali. Szykowali także zgubę swoim ziomkom w Auschwitz, bo przecież Sonderkommando, to sami Żydzi.
    Patrząc na nicki, to widać, że to nowy desancik z niepoprawnych i niezależnej. Świeżaki!

    Pozdrawiam!

    PS Notka na 5!
  • @Robert Wasilewski 17:42:56
    "Przeniesienie Izraela do Europy wschodniej (m. in do Polski) i utworzenie twz. Judeopolonii - z żydowską szlachtą nadzorującą "polskich wspólników hitlerowców", jest strategicznym celem USA".
    Ktoś, kto napisał te słowa wcale nie musi sobie nic golić, wręcz przeciwnie- powinien sobie to i owo zapuścić, a wtedy ma szansę na dożywotni wikt i opierunek w zoo. Wiele ogrodów świata prowadzi obserwacje nietypowych zachowań behawiorystycznych ssaków naczelnych, więc jest tutaj dla ciebie duża szansa na nową drogę życia.
    Skąd ty chłopino się urwałeś, że pierd@lisz takie farmazony?
    Wiesz kto to jest Żyd? To koleś, który lubi zarobić i się nie narobić. On musi mieć zawsze plik banknotów przy tyłku, bowiem jak mi to wyjaśniał pewien przedstawiciel tej nacji, w stołecznym mieście Paryżu - kasę trzeba liczyć parę razy dziennie, a Żyd to robi i dlatego jest bogaty.
    A co sobie policzy przy Polaku, Rumunie, Ukraińcu i innych, którzy są goli jak święci tureccy?
    Polskę skutecznie już dziś skutecznie obrabiają z kasy takie żydowskie tuzy, jak bank Goldman&Sachs - sami przyznali się, że dzióbnęli parę mld $ na graniu na zniżkę PLN, żydowskie markety, np Tesco i Biedra - bez podatku wyprowadzające stąd miliardy przychodów ze sklepów, które wyeliminowały polski handel, polski rząd płaci im 50 mld zł rocznie za same odsetki od obligacji, a żydowskie banki kasują odsetki takie, że po przetransferowaniu lokat z zachodu, zarabiają co najmniej kilka procent rocznie, itd, itd. Gdzie ty tu widzisz miejsce dla drobnej żydowskiej, geszefciarskiej czerni? Gdybyśmy stali na poziomie krajów zachodnich, można byłoby żywić takie obawy, ale oni tutaj na razie nie mają żywcem po co przyjeżdżać. A ci więksi, i tak tutaj są i to od dawna. Wiesz co, powiedz generałowi D, że kiepsko cię wyszkolił. Wszyscy z Akwarium jesteście bardzo ciency w swoich argumentach.
  • Amerykanie Niewinni
    Nie znam jednego Amerykanina który by przypisywał obozy na terytorium Polski nie do Polski. Logika bez informacji to dyktuje. Świat gdzie jedyną informacją jest propaganda nie może wyglądać inaczej. Kapitaliści blokują socializm (skuetcznie), socialism blokuje kapitalizm (nieskutecznie), a ludzie pracują na wszystko tylko nie na siebie.
    Teraz blogi karmią nas kontynuacją Hitlera - szukają winny u innych.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031