Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
15 postów 47 komentarzy

Bez oficera prowadzącego

Robert Wasilewski - Niedoszły dziennikarz - były pilot wycieczek. Podróżnik. Zainteresowania: polityka, ekonomia, historia i okazjonalnie sport na poziomie lokalnym. Pasjonatów podróżowania zapraszam na swoją stronę: www.liberwig.republika.pl

Będę miał proces z Posobkiewiczem?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zapowiada się niezła jazda - w sumie jakoś podświadomie na to czekałem i jestem psychicznie i merytorycznie przygotowany

Koleżanka pisze do mnie dziś – Robert, stałeś się sławny.

 

 Otwieram przysłanego przez nią linka, a tam takie kwiatki...

 

https://tech.wp.pl/porownal-urzednika-do-ss-manna-zostanie-zlozone-doniesienie-do-prokuratury-6219831125792897a

 

No, to czekam na pana w sądzie, panie dr … M... tj, chciałem napisać Posobkiewicz.

Porozmawiany sobie o medycznych eksperymentach na ludziach – między innymi wstrzykiwanie im rozmiatych trucizn – mam o tym kilka ksiażek. Znajdzie się też podręcznik toksykologii – o ile dawki ewidentnych, sklasyfikowanych przez naukę trucizn wstrzykiwanych niemowlętom POD PRZYMUSEM, przekraczają dawki dopuszczalne dla dorosłych. Powtórzę to panu w sądzie prosto w oczy z miłą chęcią. Podobnie jak tysiące rodziców nieuleczalnie okaleczonych dzieci – bo mam jakieś dziwne przeczucie, że ich też na tym procesie nie zabraknie. I niech pan założy dobry płaszcz nieprzemakalny, bo mogą polecieć setki zgniłych jajek – a OSOBIŚCIE znam rodziców dzieci okaleczonych pańskimi eksperymentami, którzy - jak sami mi się zwierzali - nie poskąpiliby panu nawet cegły.

Do rychłego zobaczenia!

 

 

KOMENTARZE

 • ****
  https://img2.dmty.pl//uploads/201005/1273355002_by_Quariator_600.jpg
 • Autor
  miało by to siłę rażenia...o ile proces nie zostanie utajniony...
 • @trybeus 10:29:54
  Dlatego wypadałoby postarać się o odpowiedni patronat medialny. Liczę na REAL24 i Jabłonowskiego. Ciekawe, jak zachowa się STOP NOP.
 • @Robert Wasilewski 11:04:27
  Nie rozumiesz...ja wiem w jakim kierunku może to iść...widzę, ze zabierają się od strony "mowy nienawiści", "ksenofobii", "propagowaniu nazizmu"...jesli myślisz, że przy okazji procesu świat dowie się o przekrętach Posobkiewicza to się grubo mylisz...nie pomoże nawet w realu i stopnop i choćby cala armia Jabłonowskich stała pod sądem, bo sędzia orzeknie w połowie, ze proces musi być utajniony, ze względu na ...........w kropach można wpisać cokolwiek

  ...porównaj do procesu Joanna Najfeld vs Nowicka...przypomnę, ze Joanna miała rację, ze Nowicka jest na liście providerów aborcyjnych...niestety proces został utajniony i nic nie wyciekło na Nowicką

  ja w każdym badź razie przyznaję Ci rację, jestem całym sercem za Tobą, bedę wspierał...ale weź pod uwagę, ze walczysz już nie z samym Posobkiewiczem, ale każdym, kto jest na liście płac karteli szczepionkowych...w rządzie takich jest też sporo...

  jeszcze raz tylko przypomnę, proces bedzie sie toczył o zniesławienie i mowę nienawiści, a nie o "zasadność szczepień"...czy o decyzjach Posobkiewicza..pozdr
 • Nie ma potrzeby obrazac tego osobnika
  Rozmijanie sie z prawda i dobrem dla doraznego zysku wladzy i peniedzy to cechy niestety wiekszosci ludzi. Pan Psobkiewicz nie jest tu wyjatkiem.Gdzies jest informacja ze ten pan powoluje sie na AK-wskie korzenie. to tym badziej swiadczyo tym ze ludzie z wiekszosci srodowisk nawet zblizonych do patryjotycznych sa podatni na ideje przemawiajace do kieszeni a nie idei dobra wspolnego. Niema wiec potrzeby go obrazac . Suteczniejsza bronia jest na przyklad rozsylanie masowe tego ponizszego pliku jaki wkleilem [Warto go uzupelnic w wiele podobnych faktw i ,,sukcesow ,,zwiazanych ze szczepieniami] z adnotacja by pan Posobkiewicz sie do tego ustosunkowal [pisze masowe rozsylnie z adnotacja by ten pan sie ustosunkowal- to wazne ] wiadome ze nie jest sie w stanie ustounkowac nie lamiac praw elementarnej logiki na poziomie szkoly specjalnej. Tym samym podejmujac taka masowa akcje z grzeczna prosba by sie ustosunkowal osmieszysz go bo kazdy kto ma odrobine oleju w glowie przyzna ci racje o on bedzie na pozycji spoleczngo wykluczenia w ten sposob wygrasz moralnie nawet jesli sad cie skaze ze obraze . Wykozystuj art ,,Prominentny Prokurator Obwinia szczepionki o autyzm u swoich dzieci,, [na alexjones.pl] Ten art bedzie bodżcem dla prokuratorow by zajmowali w tej kwesti postawe zgoda z duchem prawdy i dobra i prawa a nie wytycznmi korporacji okupuacymi polska sluzbe zdrowia i sluzby stojace na strazy zdrowia i bezpeczenstwa narodu. Pozdrawiam . Ps . Szczepoionki to papierek lakmusowy swiadomosci ,wiedzy, i rozumienia swiata niestety masy ludzkie w tym osoby tu piszace nie sa juz w stanie dokonywac selekcji nformacji pod katem chierarchi ich waznosci,tym samym zajac zdecydowane stanowisko wobec tego problemuktoreg nie sposob zdefiniowac inaczej jak zaleglizowane ludobujstwo.


  @rafzen raz jeszcze -szczepiena
  zczepienia totalitarne w Polsce.
  juillet 13, 2012

  To w Hitlerowskiej III Rzeszy wprowadzono obowiązkowe szczepienia. Władza w Polsce cofnęła się zatem cywilizacyjnie do tamtego okresu. Krótkie kalendarium szczepień pozwoli niezorientowanym zorientować się natomiast wiedzącym przypomnieć sobie te fakty.

  W Niemczech w 1940 r. wprowadzono obowiązkowe szczepienia przeciwko błonicy, po czym do 1945 roku liczba zachorowań na błonicę wzrosła z 40.000 do 250.000. (Don’t Get Stuck, Hannah Allen)

  W latach 1871-1872 w Anglii zaszczepiono przeciwko ospie 98 proc. ludzi w wieku od 2 do 50 lat. Wkrótce doświadczono tam najgorszej w historii epidemii ospy, która spowodowała śmierć 45 000 osób. Podobnie było w Niemczech. W tym samym czasie zaszczepiono przeciwko ospie 96 proc. populacji, po czym epidemia ospy zabrała ponad 125 000 ofiar. (The Hadwen Documents)

  W USA w 1960 r. dwóch wirusologów odkryło w obu stosowanych szczepionkach przeciwko polio wirusa SV40, który powodował raka u zwierząt, jak również zmieniał ludzkie komórki. Miliony dzieci otrzymały te szczepionki. (Medical Journal of Australia, 17/3/1973 s. 555)

  W 1967 r. WHO nazwała w Ghanę strefą wolną od ospy po tym jak 96 proc. tamtejszej populacji zostało zaszczepione. W 1972 r Ghana doświadczyła jednej z najgorszych epidemii z najwyższym współczynnikiem śmiertelności. (Dr H. Albonico, MMR Vaccine Campaign in Switzerland, March 1990)

  W Anglii między rokiem 1970 a 1990 zachorowało na koklusz ponad 200 000 dzieci, które wcześniej były prawidłowo zaszczepione. (Community Disease Surveillance Centre, UK)

  W Indiach w latach 70. zaszczepiono przeciwko gruźlicy 260.000 ludzi. Okazało się potem, że to właśnie osoby zaszczepione częściej zapadały na gruźlicę niż nie zaszczepione. (The Lancet 12/1/80 s. 73)

  W roku 1977 dr Jonas Salk, który był wynalazcą pierwszej szczepionki przeciwko polio, razem z innymi naukowcami oświadczyli, że masowe szczepienia przeciwko polio były przyczyną większości zachorowań na tę chorobę w USA po 1961 r. (Science 4/4/77 “Abstracts”)

  W 1978 r. służby zdrowia 30 stanów w USA ujawniły, że ponad połowa dzieci, które zachorowały na odrę, była poprawnie zaszczepiona. (The People’s Doctor, Dr R Mendelsohn)

  W 1979 r. Szwecja odrzuciła szczepienia przeciwko kokluszowi jako nieskuteczne. Wśród ponad 5140 przypadków zachorowań na krztusiec w roku 1978, aż 84 proc. wystąpiło u dzieci trzykrotnie zaszczepionych. BMJ 283:696-697, 1981)

  W USA koszt jednej szczepionki DPT wzrósł z 11 centów w 1982 r. do 11,40 $ w 1987 r. Wytwórnie szczepionek musiały dołożyć 8$ do każdej szczepionki, żeby pokryć koszty odszkodowań, jakie musieli płacić rodzicom dzieci, które doznały uszkodzeń mózgu lub zmarły po tych szczepieniach. (The Vine, Issue 7, Styczen 1994, Nambour, Qld)

  W Omanie pomiędzy rokiem 1988 a 1989 wybuchła epidemia polio wśród tysięcy poprawnie zaszczepionych dzieci. Regiony, gdzie najliczniej szczepiono, miały największy współczynnik zachorowań i odwrotnie – regiony o najniższym współczynniku szczepień miały najniższą zachorowalność. (The Lancet, 21/9/91)

  W 1990 r. the Journal of the American Medical Association opublikowa3 artyku3, który stwierdza: Pomimo że w USA więcej niż 95 proc. dzieci w wieku szkolnym jest zaszczepionych przeciwko odrze, nadal wybuchają wielkie epidemie tej choroby. Większość przypadków dotyczy dzieci zaszczepionych powtórnie. (JAMA, 21/11/90)

  W Stanach Zjednoczonych FDA (US Food and Drug Administration) naliczła 54.072 odwrotnych reakcji poszczepiennych w okresie od lipca 1990 do listopada 1993 r.. FDA przyznała również, że liczba ta odzwierciedla jedynie 10 proc. wszystkich przypadków, ponieważ większość lekarzy nie wykonuje raportów takiej sytuacji. Innymi słowy odwrotne reakcje poszczepienne miało w tym czasie pół miliona dzieci! (National Vaccine Information Centre, Marrzec 2, 1994)

  W czasopiśmie The New England Journal of Medicine (lipiec 1994) wykazano, że ponad 80 proc. dzieci do lat 5, które zachorowały na krztusiec były wcześniej poprawnie zaszczepionych. 2 listopada 2000 r. amerykańskie stowarzyszenie lekarzy i chirurgów AAPS ogłosiło, że na 57. corocznym spotkaniu członków w St. Louis głosowano nad rezolucją wzywającą do zakończenia obowiązkowych szczepień. Rezolucja przepadła tylko jednym głosem sprzeciwu. (Report by Michael Devitt)
  http://wolnemedia.net/zdrowie/niebezpiecznie-ukrywane-fakty-na-temat-szczepien/
  Czy Pan Jezus kazałby szczepić dzieci?
  „Obrońca pedofilów”, kto to jest?
  jan 27.02.2017 16:31:33
 • @trybeus 11:20:59
  Doskonale rozumiem, co napisałeś i zdaję sobie z tego sprawę. Ale wątpię, by udało im się wykręcić temat na boczny tor donikąd. Punktem oskarżenia będzie zniesławienie pana P. poprzez porównanie go do Mengele. A tutaj - jeżeli chodzi o NAUKOWY aspekt szczepiennego procederu, to ma on ewidentnie charakter niebezpiecznego i prowadzącego do wielu tragedii eksperymentu medycznego na zdrowym dziecku - i to prowadzonego NIELEGALNYM TERROREM, nadzorowanym przez Posobkiewicza, z wyjątkową gorliwością zresztą. Już w tej chwili dysponuję dziesiatkami dowodów przestepczych działań instytucji nadzorowanej przez tego pana ( nękanie rodzin dzieci już okaleczonych po wczesniejszych szczepieniach, machlojki z usuwaniem zgłoszeń powikłań poszczepiennych) - zastraszanie lekarzy zgłaszających zbyt dużo powikłań - lista tego bandytyzmu jest naprawdę długa. Zdefiniowanie faszyzmu też nie będzie trudne - faszyzm, to przecież nie kwestia wąsika w określonym kształcie, tylko przekonanie, że państwu i jego urzędnikom wolno WSZYSTKO. Czy naruszanie pod przymusem integralności cudzego ciała, ciała zdrowego człowieka, narażające jego zdrowie i życie - nie jest przejawem takiej faszystowskiej uzurpacji? Z opinii kilku lekarzy wiem, że Polska jest w Europie liderem "badań klinicznych" - w kwestii szczepionek również. A temat ludozerstwa z zastosowaniem - przymusowym - szczepionek robionych na ludzkich płodach z aborcji - dzieci mordowane w okrutny sposób TYLKO NA POTRZEBY SZCZEPIONKOWEJ INDUSTRII? I potem przymusowe wsytrzykiwanie tego cudzemu dziecku? Wielu naukowców opisało straszliwe genetyczne konsekwencje tego. Naprawdę, dowodów na makabryczne praktyki szczepionkowej mafii jest multum.

  A od kiedy to nie wolno nienawidzić faszystów i Mengele? Nienawidzić nie wolno, kochać tym bardziej (bo i jak?), to co robić Wysoki Sądzie... Co robić...
 • @Robert Wasilewski 18:30:01
  Trzymam kciuki za wdeptanie tego sprzedawczyka w glebę - na początek merytoryczną.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930